Maroš Krivosudský

Maroš Krivosudský

Výživový poradca

  • Fitness tréner I.,II. a III. kvalifikačného stupňa
  • Tréner TRX - level 1
  • Certifikovaný poradca pre preventívnu výživu

Zdravému životnému štýlu sa aktívne venujem už takmer 15 rokov a zatiaľ sa s tým nechystám prestať. Vo fitness centre ma už síce ako trénera pracovať neuvidíte, no dôvod na to je jednoduchý. Zamiloval som sa do jedla, ktorému momentálne venujem 100% svojho času. Venujem sa mu v našej výživovej poradni, venujem sa mu pri prednášaní zamestnancom vo firmách po celom Slovensku a tiež sa mu venujem v tomto skvelom projekte, na ktorého stránke sa práve nachádzate.

Pri písaní článkov si síce dávam pozor, s akými dátami pracujem a gramatických chýb tiež vraj veľa nerobím, no ak nejaké nepresnosti alebo hrúbky predsa len nájdete, určite mi ich napíšte na krivosudsky@futu.sk

5 tipov, ako mať zdravšie Vianoce, v pohode a bez zbytočných kíl navyše

5 tipov, ako mať zdravšie Vianoce, v pohode a bez zbytočných kíl navyše

Každý zdravo žijúci a rozmýšľajúci človek vám povie, že Vianoce sú sviatky, ktoré si môžete užiť bez výčitiek naplno a bez extrémneho obmedzovania sa. Ako ale skĺbiť majonézový šalát, vyprážané jedlo, koláče a iné dobroty so zdravým životným štýlom tak, aby ste po Vianociach nepribrali zbytočné kilogrami navyše?  Držte sa týchto fit tipov a váš novoročný návrat do reality bude omnoho ľahší.

Čítať viac
Udržateľné Vianoce: 5 tipov na ekologické darčeky

Udržateľné Vianoce: 5 tipov na ekologické darčeky

Chcete tento rok na Vianoce potešiť svojich blízkych darčekom, ktorý im pomôže žiť udržateľne? Inšpirujte sa týmito piatimi tipmi na eko darčeky do každej udržateľnej domácnosti.

Čítať viac

Pravidelné info o novinkách a akciách e-mailom

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.